Livu maaş tablosu

Livu Maaş Tablosu 

Livu maaş tablosu üzerinde bulunan renkler farklı kullanıcılara aittir. Livu platformunda yayıncı olan kişilerin coins rengine göre maaşları belirlenmektedir. Kullanıcılar total coinslerini kendi renk grubuna bölerek maaş rakamına ulaşabilmektedir. Livu renk kategorileri ve kazançları ise şu şekildedir;

 • Green (Group 1); ADO 150 saniye üstü olan kişiler green (yeşil) gruplarındadır. 750 coinse ulaşması durumunda 1 dolar kazanır. Arkadaş olarak eklenen ve görüntülü konuşan kullanıcılar dakika başına 120 coins kazanır. 
 • Group 3-4 ve z ( Red, Black, Zero, Unknow); ADO 90 saniye ve altı olan çok önceden uygulamaya katılan yayıncılardır. 950 coinse ulaşmaları durumunda 1 dolar kazanmaktadırlar. Red rengine sahip olan yayıncılara ödeme yapılmaktadır. Fakat Group 3 olan black ödeme kazanamaz. Uygulamadan ise silinmektedir.
 • Green (Group 2); ADO 90 ile 150 saniye arasında olan kullanıcılar group 2 seviyesindedir. Arkadaş olarak eklendikten sonra görüntülü konuşmak isteyen Green group 2 kullanıcıları dakika başına 80 ile 100 coins kazanmaktadır.
 • Group N (New); Yeni kaydolan kullanıcılar gruop n kategorisinde olurlar. 850 coinse ulaşmaları durumunda 1 dolar kazanılır. Arkadaş ekleyip görüntülü konuşmaları halinde ise dakika başına 80 ile 100 coins arası kazanırlar. 

Livu Maaş Avantajları

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler yayıncılık mesleği ile tanışmaktadır. Yayıncılıktık sayesinde evinizde veya herhangi bir yerde yayın açarak ya da görüntülü sohbet ederek para kazanabilirsiniz. Çok fazla talep gören yayıncılık platform sayısı ise her geçen gün artmaktadır. Yayıncılık platformları arasında dikkatleri üzerine çeken ve pek çok avantaja sahip olan Livu ise milyonlarca kullanıcıya sahiptir. 40 milyon indirmeye ulaşan livu maaş avantajları şu şekildedir;

 • 10 Milyon potansiyel izleyici sayesinde uygulamaya yeni girsenizde kolayca para kazanabilirsiniz.
 • Hızlı arayüzüyle kullanım kolaylığı sunmaktadır.
 • Kazandığınız coinsleri haftalık maaş olarak elde edebilirsiniz.
 • Farklı ülkedeki insanlarla eşleştiğinde dil bilmeden emoji desteğiyle anlaşabilirsiniz. 
 • Akıllı telefon ya da tablet üzerinden farklı araçlara gerek duymadan kolayca yayın açabilirsiniz. 
 • Yüzünüzü göstermek istemezseniz yüz bulanıklaştırma özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Hızlı ve rastgele eşleşmelerle kolayca yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
 • Makyaj yapmadığınız vakit ya da kendinizi iyi hissetmediğiniz zaman güzellik efektlerini kullanarak yayın açabilirsiniz.
 • Cafede arkadaşınızı beklerken ya da evde yayın açarak ek gelir elde edebilirsiniz. 
 • Ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz. 

Livu’da Nasıl Yayıncı Olurum 

Yayıncılık mesleği günümüzde en kolay ve eğlenceli mesleklerden biridir. Kişiler uygulamalar üzerinden yayın açarak izleyiciler tarafından coins kazanmaktadır. Aynı zamanda görüntülü sohbet opsiyonu bulunan bu platformlar sayesinde kullanıcılar haftalık olarak büyük rakamlara ulaşabilmektedir. Eğlenerek para kazancı elde etmek isteyen kişilerin ilk tercihi ise livu programı olmaktadır. Yayıncılık ve görüntülü sohbet platformu olan Livu popüler olma yolunda ilerlemektedir. 

Milyonlarca kullanıcıya hitap eden livu sayesinde kullanıcılar yayıncılık yaparak haftalık olarak maaş kazanabilmektedir. Uygulama üzerinden yayın açan kişiler çok ciddi rakamlarda paralar kazanabilmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler ise livu’da nasıl yayıncı olurum sorusuyla baş başa kalmaktadır. Livu’da yayıncı olmak çok basittir. 

İlk etapta livu uygulamasını tablet veya akıllı telefonlarınıza yükleyerek yayıncılığa bir adım atabilirsiniz. Uygulama yüklendikten sonra telefon numarası, e-posta veya Facebook aracılığıyla kaydolabilirsiniz. Kaydolurken sizden istenen profil düzenlemelerini eksiksiz girmeyi atlamayınız. Profil düzenlerken şu gibi işlemlere dikkat ederseniz diğer kullanıcılar tarafından kolayca farkedilebilirsiniz; 

 • Profil fotoğraf kısımında ünlü kişilerin fotoğraflarını değilde kendi fotoğraflarınızı koyabilirsiniz. Koyduğunuz fotoğrafınızda yüzünüz belirgin olmalıdır.
 • Profilde sürekli olarak bulunan görsel kısmına video ekleyebilirsiniz. İsterseniz bu videoda konuşmayabilirsiniz. Bunun yerine bumerang ekleyebilirsiniz.
 • Piksel, piksel ve belirsiz olan fotoğraflar uygulama tarafından onaylanmamaktadır. Bu nedenle onaylanan fotoğraf eklenmesi yapınız.
 • Platforma yüklenen videolarda reklam gibi durumlar söz konusu olmaz. Aksi halde ban yiyebilirsiniz.
 • Kullanıcı adınızın dikkat çekici olmasına dikkat ediniz. Çok abartı ya da çok sade bir kullanıcı adı diğer kullanıcılar tarafından merak edilmemektedir. 
 • Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra onaya gönderiniz. Onaylanan hesaplarınızı kraliçe duvarına ekleyerek diğer kullanıcılar tarafından kolayca fark edilebilirsiniz. 

Livu’dan Para Nasıl Kazanılır

Livu üzerinden para kazancı oldukça kolaydır. Özellikle yeni kullanıcılar kraliçe modunu aktif ederek popüler ve sürekli aktif olan kullanıcılar tarafından fark edilebilmektedir. Kraliçe modunu aktif eden kişiler kraliçe duvarında bulunan listede isimleri gözükmektedir. Bu liste sayesinde diğer kişiler sizi kolayca bularak arkadaş olarak ekleyebilmektedir. Arkadaş olarak sizi ekleyen kişiler profilinize 80 coins ödemektedir. Eklenen kişi ile görüntülü konuşmak ise siz dakika boyunca para kazandırmaktadır. Ciddi gelir sağlayan livu platformu hakkında pek çok araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmaların başında ise Livu’dan nasıl para kazanılır sorusu bulunur. Peki Livu’dan nasıl para kazanılır? 

 • Uygulamadan para kazancı için elbette ilk önce yayıncı olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra hemen para kazanabilirsiniz. 
 • Üye olduktan bir süre sonra kullanıcılara sohbet istekleri gelmektedir. Bu istekler ise görüntülü ya da metin şeklinde olabilmektedir. Kabul etmeniz halinde dakika boyunca coins puanınız yükselmektedir. 
 • İlk etapta görüntülü konuşma boyunca dakika olarak 80 coins kazanmaktasınız. Aktif bir kullanıcı olursanız bu rakamlar yükselmektedir.
 • Kullanıcı diğer kişilerle konuştukça uygulama dakika başına coinsleri hesaplamakta ve kullanıcın profil kısımına yerleştirmektedir.
 • Yayın açarak diğer kullanıcılar tarafından hediye alabilirsiniz. Bu hediyelerin coins değerleri bulunmaktadır. Kullanıcılar size her hediye attıkça sizlerindir total coinsiniz yükselmektedir.
 • Sadece yayın açarak ya da görüntülü konuşarak değil eklediğiniz arkadaşlarınız tarafından hediye almanız durumunda da para kazanmanız mümkündür. Hediyeye göre coins değerleri farklıdır. Bu coins değerleri ise genellikle 100, 300, 500 gibidir. Daha yüksek rakamlarda coins hediyeleri bulunmaktadır. 
Tags: No tags

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *