Livu Kullanımı ve Nasıl Para Kazanılır.

Livu Nasıl Kullanılır

Livu kullanımına başlamadan önce yayıncı olmanız gerekir.

Yayıncılığınız onaylandıktan sonrasında profilinizde canlı yayın merkezi veya gelir raporu görüyorsanız aktif yayıncı sayılırsınız ve topladığınız Altın paralar kotanıza işleyecektir.

1.Kraliçe Modu veya Tanrıça Statüsü

Uygulamaya giriş yaptığınızda kamerada kendinizi gördüğünüz kısımda sol üste Kraliçe Modu veya Tanrıça statüsü yazar , Bunu çevrim içi yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında eşleşme için ekrana tıklamalısınız.

2.Eşleşme Nedir

Livu uygulamasında arama alabilmek için aktiflik önemli ve aktif olduğunuzu belli etmek için EŞLEŞME yapmalısınız sürekli. Eşleşmeden konuştuğunuz dakika boyunca kazanç elde etmezsiniz bu yüzden eşleşmeleri kısa tutmanız faydanıza olacaktır.

Mask_Group_45

Livu YaarLive Gelen Aramalar

Livu ve YaarLive uygulamasında Kazanç Sağlayacağınız Aramalar

Sürekli eşleşme yaptığınız zaman aktif olduğunuzdan dolayı ön plana çıkacaksınız ve arama alabileceksiniz. Bu aramalar yüklediğiniz video dan , Kraliçe duvarından ve Livecam den gelecektir. Her arayanı arkadaş ekler iseniz daha sonra sizi tekrardan arayabilir ve görüşmeleri arkadaş aramasından yapmanızda fayda vardır. Nedeni hem dakika da daha fazla coins alma şansınız var ayrıca  daha rahat davranabilirsiniz 30 saniye sonrasında.

Aramalar haricinde aldığınız hediyelerden de kazanç sağlıyorsunuz. Hediyeler daha hızlı kazanmanızı sağlamaktadır.

Livu YaarLive Kazançlar

Livu YaarLive Yayıncı Kazançları

demo-attachment-202-Group_4069

NEW Yayıncı

Livu & YaarLive uygulamasında yeni yayıncı olan kişiler New olarak sınıflandırılır. Bu kategoride ki yayıncılar 14 gün boyunca  New olarak kalır ve 850 Coins e 1 $ kazanır.
Daha sonra arama dakika ortalamasına göre üst gruba çıkabilir veya düşebilir.

demo-attachment-916-Group_4071

YELLOW Yayıncı

Arama dakika ortalaması 150 - 90 saniye arasında olan yayıncıların yer aldığı kategoridir. YELLOW yayıncılar 850 coins e 1$ kazanır.
Bu kategoride yer alan yayıncıların dakika ücreti 80 ile 100 coins aralığında dır. (Arkadaş aramasında)

demo-attachment-200-Group_4067

GREEN Yayıncı

Arama dakika ortalaması 150 saniye üstünde olan yayıncılar GREEN kategorisinde yer alır ve bu yayıncılar 750 Coins e 1 $ kazanır.
GREEN yayıncının Dakika ücreti 120 coins dir. Green kategorisinde %50 altına düşer ise 100 coins e iner.(Arkadaş aramasında)

demo-attachment-201-Group_4068

RED , BLACK , ZERO , UNKNOWN Yayıncı

Bu kategoride yer alan yayıncıların arama dakika ortalaması 90 saniye altındadır, son 2 hafta aktif olmamıştır veya Profilinde video yoktur.
Black ve Unknow olan yayıncılara Livu & Yaarlive uygulaması ödeme yapmamaktadır maaşı silinir.