Livu Nasıl Yayıncı Olurum

Livu & YaarLive Yayıncı Nasıl Olurum

Livu & YaarLive uygulamasında yayıncı olmak için öncelikle uygulamayı indirip profilinizi düzeltmeniz gerekmektedir. Profil resminizde yüzünüz net belli olmalı ve 5 saniyeden uzun video yüklemelisiniz. Resim ve videolar kendinize ait olmalı.
Hazırladıktan sonrasında id yazan kısımdan bize ekran resmi atmalısınız. Yayıncılığınız 06:00 ile 18:00 aralığında onaylanacaktır ve size bilgi verilecektir. Uygulama hakkında genel bilgilere youtube kanalımızda ve sitemizden ulaşabilirsiniz. Genel bilgi sahibi olduktan sonrasında biz sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceğiz ve her an bizimle iletişime geçebileceksiniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
İos kullanıcıları (İphone) Livu indirmeleri gerekmektedir. Android kullanıcıları Yaarlive indirmelidirler. Bahsi geçen uygulamaların ikisi de aynıdır , Android kullanıcıları Livu indirip de yayıncı olabilir ama android cihazlarda livu uygulamasında donmalar vs meydana gelmektedir. (Livu , YaarLive ve Tumile aynı uygulamadır Tumile sadece Kullanıcılar içindir.)

Birebir görüntülü chat uygulaması olan Livu & YaarLive da yayıncı olup , Telefonunuzdan evinizde oturarak haftalık kazanç elde etmek ister misiniz ? Kararınız EVET ise sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Ailemize katılmak için lütfen iletişime geçiniz.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *