livu nedir

Livu Nedir?

Livu nedir sorusuna kısaca cevap olarak yayıncılık ve görüntülü sohbet ağı denilebilmektedir. Her hafta ve her ay yeni kullanıcılar kazanan livu ise ülkemizde popüler bir program haline gelmiştir. Dünya genelinde ise 40 milyondan fazla indirmesi bulunmaktadır. Farklı ülkelerden insanlarla eşleşerek görüntülü sohbet edebilirsiniz. Bu görüntülü sohbetler sayesinde farklı dilleri pratik yaparak öğrenebilirsiniz. Livu kapsamında yayıncı olarak para kazanmak ise en büyük avantajlardandır. Eğlenerek her alanda para kazanabileceğiniz livu sayesinde kendinize hitap eden takipçilerde kazanabilirsiniz. 

Hem ünlü olmanızı sağlayan hem de kolayca para kazanmanızı sağlayan haberleşme ve iletişim platformudur. Pek çok dilde kullanıma uygun olan livuya kaydolarak yayın açabilirsiniz. 

Livu Para Kazanma 

Dijital dünyanın büyümesiyle platformlar üzerinden para kazanmakta oldukça kolay bir hale geldi. Bu programlar arasındaki en dikkat çekici kategoride ise yayıncılıktır. Uygulamalar üzerinden yayın yaparak hediyeler ve paralar kazanabilirsiniz. Özellikle Livu platformunda eğelenecek para kazanmanız oldukça kolaydır. Livu platformuna kaydolduktan sonra 2 saat yayın açarsanız 26 dolar gibi bir bütçeye sahip olabilirsiniz. Peki livu para kazanma işlemleri nasıl yapılır? 

  • İlk aşamada Livu uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize yükleyiniz.
  • İkinci aşamada uygulamaya güvenli bir şekilde kaydolduktan sonra kraliçe modunu aktif ediniz. Kraliçe modunu aktif ettikten sonra yayıncı listesi olan kraliçe duvarında isminiz diğer kişiler tarafından görülmektedir.
  • Kraliçe duvarına kaydolduktan sonra sizinle görüntülü konuşmak isteyen kişiler kullanıcı adınızı listeden seçecektir. Listeden seçtikten sonra size 80 altın ödemektedir. Bu sayede sadece seçildiğiniz için dahi 80 altın kazanabilirsiniz. 
  • Listeden seçtikten ve arkadaş listesine ekledikten sonra sizinle görüntülü konuşmak isterse ve sizde kabul ederseniz dakika başına 120 altın kazanırsınız.
  • Altın seviyeleri ise şu şekildedir; 750 altın 1 dolar olmaktadır. Hafta boyunca diğer kullanıcılarla görüntülü sohbet ederseniz 50-1300 dolar kazanmanız mümkündür. 

Livu’da Nasıl Yayıncı Olurum?

Yayıncılık platformları piyasaya sunulduktan beri insanlar evden ya da istediği herhangi bir alanda eğlenerek para kazanabilmektedir. Özellikle insanlarla sohbet etmeyi seven kişiler için büyük avantaj olan livu yayıncılık programı haftalık olarak iyi paralar kazandırmaktadır. Dolar olarak hesaplanan altınları kazandıkça bakiyeniz yükselmekte ve paranızı basit bir şekilde çekebilmektesiniz. Eğlenerek para kazanmak isteyen kişiler için ideal program olan Livu’nun hakkında ise pek çok soruyla karşılaşmak mümkündür. Bu sorulardan birisi ise Livu’da nasıl yayıncı olurum sorusudur.

Livu diğer yayıncılık programlarına göre daha basit bir platformdur. Uygulamayı indirdikten sonra kaydolmanız halinde yayıncı olmaya hak kazanırsınız. Kaydolma işlemleri ise oldukça güvenilir ve basittir. Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkan kaydolma ekranından Facebook ve e-posta üzerinden kaydolunuz. Kaydolduktan sonra karşınıza çıkan insanlarla konuşabilirsiniz. Görüntülü konuşmanın yanı sıra metin şeklinde konuşma imkanı da sunan Livu’nun sayesinde farklı insanlarla sohbet ederek insan ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Hem para kazanmanızı sağlayan hem de yeni insanlarla konuşmanızı sağlayan livu’yu kolay şekilde deneyebilirsiniz. 

Livu’da nasıl yayıncı olurum diyorsanız burayı tıklayınız. https://livuturkiye.com/livu-yaarlive-yayinci-nasil-olurum.html

Tags: No tags

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *