Livu Ajans Nasıl Kurulur

Livu Ajans Nasıl Kurulur

Birebir görüntülü chat uygulaması olan Livu’da Ajans nasıl kurulur, Menajerlik nasıl alınır bu yazımızda sizleri bilgilendireceğim. Öncelikle Ajans kurabilmek veya Menajerlik alabilmeniz için yayıncı sağlayacak potansiyelde olduğunuzdan emin olmalısınız aksi taktirde çabanız boşa olacaktır.

Uygulama ile direk bağlantılı ajans açabilmeniz için toplam 30 Kadın yayıncıya ihtiyacınız olacak ve bu yayıncılar livu da mevcutta yayıncı olan kişiler olmayacak. Uygulama ve yayıncılık hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmanız gerekmekte çünkü kimse size eğitim vermeyecek. Bu şartları sağladınız ve ajansınız açıldı aktif sayısı 30 altında kaldığında ve yeni yayıncılar sağlayamadığınız zaman ajansınız kapatılacak yayıncılarınızı kaybedeceksiniz. Yayıncılarınız her hangi bir ajansa transfer olmayacak yalnız başlarına devam etmek zorunda kalacak ve duyurulardan vs haberi olmayacak karşılarında muhatap bulamayacaklar. Sizlerin verdiği emekte boşa gitmiş olacak.

Bir üste anlattığım işin en kötü yanı bu konuda bir problem yaşamadınız her şey yolunda diyelim ; 60 yayıncı altında %15 komisyon alacaksınız ve yayıncıların alacağı uyarılar ile komisyonunuz daha aşağılara düşecektir. Maksimum komisyon oranı %20 dir ve 100 yayıncı üstünde maaş hak eden olduğu taktirde ve uyarı alan sayısı 4 ü geçmediği zaman bu komisyonu alabileceksiniz. Tabi bu kısma gelene kadar en önemli nokta Uygulama ile bağlantı kurabilecek misiniz ?

Biz uygulamanın en eski Livu Ajans’ı olarak sizlere daha iyi teklif ile geliyoruz verdiğimiz teklif uygulamadan alacağınız tekliften kat kat iyi durumda. Eğer teklifimizi öğrenmek istiyor iseniz lütfen iletişime geçiniz. (5 Yayıncı üstünde getirip başlamalısınız)

3 Responses

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *