Livu Ajans Nasıl Kurulur

Livu Ajans Nasıl Kurulur

Birebir görüntülü chat uygulaması olan Livu’da Ajans nasıl kurulur, Menajerlik nasıl alınır bu yazımızda sizleri bilgilendireceğim. Öncelikle Ajans kurabilmek veya Menajerlik alabilmeniz için yayıncı sağlayacak potansiyelde olduğunuzdan emin olmalısınız aksi taktirde çabanız boşa olacaktır.

Uygulama ile direk bağlantılı ajans açabilmeniz için toplam 30 Kadın yayıncıya ihtiyacınız olacak ve bu yayıncılar livu da mevcutta yayıncı olan kişiler olmayacak. Uygulama ve yayıncılık hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmanız gerekmekte çünkü kimse size eğitim vermeyecek. Bu şartları sağladınız ve ajansınız açıldı aktif sayısı 30 altında kaldığında ve yeni yayıncılar sağlayamadığınız zaman ajansınız kapatılacak yayıncılarınızı kaybedeceksiniz. Yayıncılarınız her hangi bir ajansa transfer olmayacak yalnız başlarına devam etmek zorunda kalacak ve duyurulardan vs haberi olmayacak karşılarında muhatap bulamayacaklar. Sizlerin verdiği emekte boşa gitmiş olacak.

Bir üste anlattığım işin en kötü yanı bu konuda bir problem yaşamadınız her şey yolunda diyelim ; 60 yayıncı altında %15 komisyon alacaksınız ve yayıncıların alacağı uyarılar ile komisyonunuz daha aşağılara düşecektir. Maksimum komisyon oranı %20 dir ve 100 yayıncı üstünde maaş hak eden olduğu taktirde ve uyarı alan sayısı 4 ü geçmediği zaman bu komisyonu alabileceksiniz. Tabi bu kısma gelene kadar en önemli nokta Uygulama ile bağlantı kurabilecek misiniz ?

Biz uygulamanın en eski Livu Ajans’ı olarak sizlere daha iyi teklif ile geliyoruz verdiğimiz teklif uygulamadan alacağınız tekliften kat kat iyi durumda. Eğer teklifimizi öğrenmek istiyor iseniz lütfen iletişime geçiniz. (5 Yayıncı üstünde getirip başlamalısınız)

Livu Nasıl Yayıncı Olurum

Livu & YaarLive Yayıncı Nasıl Olurum

Livu & YaarLive uygulamasında yayıncı olmak için öncelikle uygulamayı indirip profilinizi düzeltmeniz gerekmektedir. Profil resminizde yüzünüz net belli olmalı ve 5 saniyeden uzun video yüklemelisiniz. Resim ve videolar kendinize ait olmalı.
Hazırladıktan sonrasında id yazan kısımdan bize ekran resmi atmalısınız. Yayıncılığınız 06:00 ile 18:00 aralığında onaylanacaktır ve size bilgi verilecektir. Uygulama hakkında genel bilgilere youtube kanalımızda ve sitemizden ulaşabilirsiniz. Genel bilgi sahibi olduktan sonrasında biz sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceğiz ve her an bizimle iletişime geçebileceksiniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
İos kullanıcıları (İphone) Livu indirmeleri gerekmektedir. Android kullanıcıları Yaarlive indirmelidirler. Bahsi geçen uygulamaların ikisi de aynıdır , Android kullanıcıları Livu indirip de yayıncı olabilir ama android cihazlarda livu uygulamasında donmalar vs meydana gelmektedir. (Livu , YaarLive ve Tumile aynı uygulamadır Tumile sadece Kullanıcılar içindir.)

Birebir görüntülü chat uygulaması olan Livu & YaarLive da yayıncı olup , Telefonunuzdan evinizde oturarak haftalık kazanç elde etmek ister misiniz ? Kararınız EVET ise sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Ailemize katılmak için lütfen iletişime geçiniz.